Nasza firma obecna jest na polskim rynku tekstylnym od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji dodatków do odzieży męskiej. Między innymi: krawatów, much męskich i dziecięcych, pasów smokingowych, poszetek, plastronów, muszników, kamizelek żakardowych oraz fularów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością o którą dbamy od początku istnienia firmy.
 
   Wysoka jakość i przystępna cena to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Stale poszerzamy asortyment produkowanych wyrobów. W 2010 roku uzyskaliśmy w Urzędzie Patentowym RP prawa ochronne na nowe wzory przemysłowe produkowanych przez nas plastronów. Plastrony sprzewawane są w zestawie z poszetką lub w komplecie z kamizelką żakardową.

   Obecnie firma prowadzona jest przez drugie pokolenie. Firmą zarządzają młodzi ludzie, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe i którzy za namową założycieli postanowili stać się własnymi szefami i dać zatrudnienie innym. O nowym wyglądzie serwisu internetowego zadecydowała fascynacja branżą IT oraz codzienna ciężka praca włożona w tworzenie marek: VIANELLI i BRESARD a także ochrona dorobku i rodzinnej tradycji.

   W związku z dużym zainteresowaniem naszymi wyrobami przez klienta detalicznego została uruchomiona platforma sprzedaży detalicznej w postaci sklepu internetowego. Sklep działa pod adresem www.vianelli.pl  W sklepie internetowym można bezpośrednio nabyć nasze wyroby a także złożyć zamówienie na produkt w innej kolorystyce i rozmiarze. Oferujemy wzory klasyczne i awangardowe. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.